Rodo

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – tzw. Diamatt Mateusz Kowalewski wykonuje obowiązek informacyjny wobec naszych Klientów, Kontrahentów, Współpracowników i ich pracowników w związku z realizacją umów oraz wykonywanych zleceń.

1. Administrator danych i dane kontaktowe
Administratorem danych jest: Diamatt Mateusz Kowalewski, Jazowa 29/2, 82-100 Nowy Dwór Gdański , nip: 5782841703 , telefon: 789281446 , mail administratora: biuro.diamatt@gmail.com, nip: 5782841703 , telefon: 789281446 , mail administratora: biuro.diamatt@gmail.com

2. Jakie dane gromadzimy:
W trakcie korzystania z usług Administrator gromadzi dane podane przez Użytkownika w udostępnionym formularzu kontaktowym. Dane te obejmują: adres e-mail, imię i nazwisko. Podanie danych jest dobrowolne. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody. W przypadku braku udostępnienia danych realizacja umowy będzie nie możliwa a dostęp do niektórych usług ograniczony.

3. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych oraz prawa Klienta
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz innymi obowiązującymi przepisami.

Na zasadach określonych w przepisach regulujących ochronę danych osobowych przysługuje Klientowi prawo do żądania dostępu do podanych danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4. Przetwarzanie danych w państwach trzecich
Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane również przez podmioty spoza Unii Europejskiej, ale Twoje dane będą bezpieczne poprzez uczestnictwo tych podmiotów w Tarczy Prywatności UE-USA, ustanowionej decyzją wykonawczą Komisji Europejskiej jako zbiór zasad gwarantujących odpowiednią ochronę Twojej prywatności.

5. Okresy przechowywania danych

Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas realizacji zapytania/zlecenia oraz przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu w celach:

a.) dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy,
b.) zapobiegania nadużyciom i oszustwom,
e.) maksymalnie przez okres 10 lat od dnia zakończenia wykonania umowy.
W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: biuro.diamatt@gmail.com

6. Komu udostępniamy dane osobowe?
Nie udostępniamy danych podanych przez klienta w formularzu kontaktowym osobą trzecim.

7. Zautomatyzowane przetwarzanie danych osobowych
Nie prowadzimy przetwarzania danych w sposób zautomatyzowany, które wywołują skutki prawne wobec Państwa, nie korzystamy z plików coookies oraz czatów pozwalających na indetyfikację klienta.

Pełny tekst rozporządzenia dostępny jest tutaj: https://www.giodo.gov.pl/pl/569/9276

Call Now ButtonZadzwoń