Cięcie betonu

Cięcie betonu metodą diamentową


Technika diamentowa pozwala na Ciebie betonu z bardzo dużą precyzją, bezwibracyjnie i bezpyłowo. Dzięki jej zastosowaniu możliwe jest cięcie fundamentów, ścian, stropów, posadzek oraz elementów konstrukcyjnych.
Wykonaliśmy wiele prac w Gdańsku, Gdyni, Olsztynie wykorzystując technikę diamentową w cięciu betonu. Pokazując naszym klientom że ten rodzaj prac jest szybki, tani i precyzyjny.
Piły z tarczami wzmocnionymi segmentami diamentowymi pozwalają na cięcie mocno zbrojonych konstrukcji żelbetowych.
Do cięcia betonu używamy:

  • pił ściennych- szynowych, które pozwalają na szybkie oraz precyzyjnie wycięcie danego elementu do grubości 90 cm.
  • piły linowe pozwalające na wycinanie elementów o dużych gabarytach bez ograniczeń co do grubości grubości. Przy użyciu piły linowej jesteśmy w stanie wycinać również elementy stalowe. Umożliwia ona również prace pod wodą.
  • Piły ręczne Umożliwiające pracę w trudno dostępnych miejscach, bez możliwości zakotwienia, bezpyłowo do grubości cięcia 32 cm

Jeżeli poszukują Państwo solidnej i doświadczonej firmy, która wykona cięcie betonu w sposób profesjonalny zapraszamy do kontaktu. Cięcie betonu w Bydgoszczy, czy w Toruniu, czy w jakimkolwiek innym mieście nie stanowi dla nas problemu. Dotrzemy wszędzie tam gdzie Państwo będą nas potrzebować.

cięcie betonu techniką diamentową gdańsk